مرکز تخصصی وقف، نذر و زیارت
مرکز تخصصی وقف، نذر و زیارت
دانشگاه علوم اسلامی رضوی

وقف با نیت حفظ امنیت پایدار میهن اسلامی از عرصه های وقف جدید است.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه طرقبه شاندیز در نشست علمی صنفی وقف بیان کرد: از عرصه های وقف جدید که می توان برای ایجاد آن تلاش کرد وقف با نیت حفظ امنیت پایدار میهن اسلامی است.

به گزارش خبرنگار افتخاری روابط عمومی اداره کل اوقاف وامور خیریه خراسان رضوی، نشست علمی صنفی وقف به مناسبت گرامیداشت هفته نیروی انتظامی باحضور رئیس و کارشناسان فرهنگی و حقوقی اداره اوقاف و امور خیریه طرقبه شاندیز، فرماندهی و رئیس عقیدتی سیاسی،فرماندهان پاسگاها و کارکنان نیروی انتظامی این شهرستان در محل دفتر فرماندهی نیروی انتظامی برگزارشد.

در این نشست حجت الاسلام حبیب صادقی، رئیس اداره اوقاف طرقبه شاندیز ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی وگرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام “ناجا” از تلاش های دلاوران عرصه حفظ امنیت شهرستان تقدیر کرد.

وی با اشاره به ظرفیت و اهمیت موقوفات در شهرستان گفت: یکی از مسائلی که می توان در عرصه وقف جدید برای ایجاد آن تلاش و پیگیری کرد وقف با نیت حفظ امنیت پایدار میهن اسلامی است که مشاورین وقف اداره اوقاف و ستاد فرماندهی نیروی انتظامی طرقبه شاندیز آماده همکاری های لازم در این زمینه هستند.

وی ضمن تشکر از تلاش های مستمر فرماندهی و کارکنان نیروی انتظامی شهرستان در زمینه وقف،افزود: انجمن وقف توسط کارکنان نیروی انتظامی در جهت شناسایی خیران و واقفان از بدنه ناجا تشکیل و ایجاد موقوفات مشارکتی توسط کارکنان ناجا و خانواده آنان انجام شده است.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه طرقبه شاندیز ضمن تشکر ویژه از همکاران نیروی انتظامی برای کمک در اجرای احکام موقوفات و پروندهای حقوقی، خواستار تداوم این همکاری ها در راستای حفظ و صیانت از حقوق موقوفات شد.

منبع: پایگاه اطلاع رسانی اوقاف و امور خیریه

 


دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *